| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK8169 |
| Part Number | Dylan |
| Item Shape | Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 48 mm |
| Band Width | 28 mm |
| Case Thickness | 13.8 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Gender | men |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Red |
| Dial Colour | Black |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 134 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Tommy Hilfiger men Watch Luca 1710493
Original price was: 3,800 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
Original Fossil Bronson Automatic Men ME3219
5,800 EGPOriginal Michael Kors Men Watch Dylan MK8169
3,995 EGP
Original Michael Kors Watch For Men Dylan MK8169 with Red dial Color Rubber Red Strap Belt . Japanese Machine With packing MK ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.