| Brand Name | Lacoste |
|---|---|
| Model number | 2011112 |
| Part Number | Boston |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 10.4 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Men |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Sliver & Rose Gold |
| Dial Colour | Gray |
| Case Colour | Black |
| Special Features | ——- |
| Weight | 120 Gram |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Lacoste Watch For unisex 2011130
4,200 EGP
Original Lacoste Watch For Men 2011111
3,995 EGPOriginal Lacoste Watch For Men 2011112
3,995 EGP
Original Lacoste Watch For Men Boston 2011112 Gray dial Hlaf Rose Gold Metal Strap .
Chronograph Quartz japanese movnt . With packaging Lacoste ( Box + Bag )
Get it within 24 hours, and Can See the product inside Cairo before paying
Shipping to all of Egypt and the world






















Reviews
There are no reviews yet.