| Brand Name | Lacoste |
|---|---|
| Model number | 2011023 |
| Part Number | Riviera |
| Item Shape | Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Gender | Men |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Green |
| Dial Colour | Green |
| Case Colour | Green |
| Special Features | ___ |
| Weight | 58.68 Gram |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 500 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Men's Watch Deacan 1791550
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
Original Lacoste White Unisex Watch 2011069
3,895 EGPOriginal Lacoste Riviera Green Unisex Watch 2011023
3,695 EGP
Original Lacoste Watch For Men 2011023 with Green dial Color Rubber Green Strap Belt . Japanese Machine With packing Lacoste Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world














Reviews
There are no reviews yet.