| Brand Name | Hugo Boss |
|---|---|
| Model number | 1513734 |
| Part Number | Horizon |
| Packing List | Hugo Boss ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Case Diameter | 40 mm |
| Case Thickness | 6 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Band size | Men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Grey |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | ——- |
| Special Features | —— |
| Weight | 64 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Hugo Boss Men's Watch Officer 1513687
Original price was: 3,900 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.
Original Hugo Boss Men's Watch Jet 1513281
Original price was: 3,900 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.Original Hugo Boss Men’s Watch Horizon 1513734
Original price was: 3,800 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.
-3%Original Hugo Boss Watch For men In Egypt Horizon 1513734 With Blue dial Grey Metal Strap . With packing Boss Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





















Reviews
There are no reviews yet.