| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | w1013l3 |
| Part Number | Claudia |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| packing list | Guess ( Box + Bag ) |
| Case Diameter | 38 mm |
| Case Thickness | 12 mm |
| Date | 22 mm |
| Strap Type | Metal |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | Rose Gold |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | ___ |
| Weight | 82 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Tommy Hilfiger Men's Watch Trent 1791809
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
Original Tommy Hilfiger Women Watch Haven 1782200
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.Original Guess Women Watch Claudia W1013L3
4,500 EGP
Original Guess Watch for women Claudia w1013l3 With Rose Gold dial Metal Strap Rose Gold color Belt Japanese Machine . With packing Guess ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world




















Reviews
There are no reviews yet.