| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4899 |
| Part Name | Darrington |
| Item Shape | Square |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal & Leather |
| Case Diameter | 14.5 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 6.6 mm |
| Strap Material | Stainless steel & Leather |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold & White |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ——- |
| Weight | 69 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Watch For Women MK4887
5,450 EGP
Michael Kors Ladies Watch Runway MK7453
Original price was: 5,500 EGP.4,950 EGPCurrent price is: 4,950 EGP.
Michael Kors Watch For Women MK4899
5,450 EGP
Original Michael Kors watch for Ladeis In Egypt Darrington MK4899 White dial , White & Gold Metal Leather Strap
With Original packaging Michael Kors Box + Bag
Get it within 24 hours, and Can See the product inside Cairo ,
Alexandria before paying Shipping to all of Egypt and the world
Additional information
| Dial Color | White |
|---|---|
| Movement Type | |
| Strap color | |
| Strap Type | Leather, Metal |
| Watch Shape | Square |










Reviews
There are no reviews yet.