| Brand | Michael Kors |
|---|---|
| Brand Kind | Michael Kors Portia |
| Gender | Women |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Gold |
| Strap Type | Metal |
| Strap Color | Gold |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band Width | 16 mm |
| Diameter | 37 mm |
| Thickness | 8 mm |
| The Weight | 58 Gram |
| Date | ———- |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Design | Michael Kors |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | ———- |
| Product Code | MK3844 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Michael Kors Watch For Women MK3785
Original price was: 3,799 EGP.3,645 EGPCurrent price is: 3,645 EGP.
Michael Kors Watch For Women MK3864
3,799 EGPMichael Kors Watch For Women MK3844
3,799 EGP
Original Michael Kors Watch For Women Portia MK3844 With Gold Dial
Metal Belt With Gold Color
have them shipped to your doorstep . Shipping all Over Egypt
























Reviews
There are no reviews yet.