| Brand | Michael Kors |
|---|---|
| Brand Kind | Michael Kors Catlin |
| Gender | Women |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | White |
| Strap Type | Metal |
| Strap Color | Gold |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band Width | 20 mm |
| Diameter | 38 mm |
| Thickness | 7 mm |
| The Weight | 118 Gram |
| Date | ———- |
| Water Resistance | 30 Meters |
| Design | Michael Kors |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | ———- |
| Product Code | MK3332 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Michael Kors Watch For Women MK3221
Original price was: 4,200 EGP.3,890 EGPCurrent price is: 3,890 EGP.
Michael Kors Watch For Women MK3338
3,799 EGPMichael Kors Watch For Women MK3332
3,895 EGP
Original Michael Kors Watch For Women Catlin MK3332 With White Dial
Metal Belt With Gold Color
have them shipped to your doorstep . Shipping all Over Egypt























Reviews
There are no reviews yet.