| Brand | Michael Kors |
|---|---|
| Brand Kind | Michael Kors Parker |
| Gender | Women |
| Watch Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Dial Color | Gold |
| Strap Type | Leather |
| Strap Color | Blue |
| Strap Kind | Genuine Leather |
| Band Width | 18 mm |
| Diameter | 39 mm |
| Thickness | 8 mm |
| The Weight | 67 Gram |
| Date | Monthly Date |
| Water Resistance | 50 Meters |
| Design | Michael Kors |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Warranty | One year against industry defects |
| Special Features | Stop watch |
| Product Code | MK2280 |
| Phone Number | 01555944450 |
| Shipping | All regions of Egypt |
Original
Michael Kors Watch For Women MK2280
3,799 EGP
Original Michael Kors Watch For Women Parker MK2280 With Gold Dial
Leather Belt With Blue Color
have them shipped to your doorstep .Cairo & Alexandria & Giza Shipping all Over Egypt























Reviews
There are no reviews yet.