| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4505 |
| Part Name | Slim Runway |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Burgundy |
| Dial Colour | Burgundy |
| Case Colour | Burgundy |
| Special Features | ——- |
| Weight | 69 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Slim Runway MK4456
3,995 EGP
Michael Kors Ladies Watch Slim Runway MK4506
4,200 EGPMichael Kors Ladies Watch Slim Runway MK4505
4,200 EGP
Original Michael Kors Watch Slim Runway For Women MK4505 Burgundy dial Burgundy Metal Strap Color .
Japanese Machine With packaging MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and Can See the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.