| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK5868 |
| Part Name | Skylar |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Multi |
| Case Diameter | 41 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Multi |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | Rose Gold Silver Crystal |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | ——- |
| Weight | 146 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Parker MK5354
3,795 EGP
Michael Kors Ladies Watch Runway Slim MK4502
3,795 EGPMichael Kors Ladies Watch Skylar MK5868
4,050 EGP
Original Michael Kors Watch Skylar For Women MK5868 Rose Gold Silver Crystal Rose Gold dial Gold and Brown Metal Strap Color . Japanese Machine With Original packing MK Box + Bag
Get it inside Cairo Giza And Alexandria within 24 hours, And the Governorates of Egypt With In 48 hours and inspect the product inside Cairo before paying . Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.