| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK3448 |
| Part Name | Runway Slim |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Ceramic |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Ceramic |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | White |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | White |
| Special Features | —— |
| Weight | 67 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Ritz MK6322
Original price was: 4,000 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Lexington MK5555
3,795 EGPMichael Kors Ladies Watch Runway Slim MK3448
4,050 EGP
Original Michael Kors Watch Runway Slim For Women MK3448 White dial White Ceramic Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.