| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK3336 |
| Part Name | Runway Slim |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | Rose Gold |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | ——– |
| Weight | 100 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Runway Slim MK3335
Original price was: 4,200 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Pyper MK3898
Original price was: 4,200 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.Michael Kors Ladies Watch Runway Slim MK3336
Original price was: 4,200 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.
-5%Original Michael Kors Watch Runway For Women MK3336 Rose Gold dial Rose Gold Metal Strap Color .
Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.