| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6598 |
| Part Name | Ritz |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Stainless Steel |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | Rose Gold |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 120 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Channing MK6623
4,050 EGP
Michael Kors Ladies Watch Taryn MK6550
4,050 EGPMichael Kors Ladies Watch Ritz MK6598
3,795 EGP
Original Michael Kors Watch Ritz For Women MK6598 Rose Gold dial Rose Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world































Reviews
There are no reviews yet.