| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK3439 |
| Part Name | Darci |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 39 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 12 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver & Blue |
| Dial Colour | Silver |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | Monthly Date + Stop watch |
| Weight | 98 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Sale!
Michael Kors Ladies Watch Parker MK6138
Original price was: 3,900 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.
-5%Original Michael Kors Watch Parker For Women MK3439 Silver dial Silver & Blue Metal Strap Color . Japanese Machine With Original packing MK Box + Bag
Get it inside Cairo Giza And Alexandria within 24 hours, And the Governorates of Egypt With In 48 hours and inspect the product inside Cairo before paying . Shipping to all of Egypt and the world































Reviews
There are no reviews yet.