| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK5885 |
| Part Name | Parker |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 39 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Colour | Black |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | Monthly Date + Stop watch |
| Weight | 125 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Parker MK6139
Original price was: 3,900 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Parker MK6104
4,050 EGPMichael Kors Ladies Watch Parker MK5885
4,050 EGP
Original Michael Kors Watch Parker For Women MK5885 Black dial Black Metal Strap Color . Japanese Machine With Original packing MK Box + Bag
Get it inside Cairo Giza And Alexandria within 24 hours, And the Governorates of Egypt With In 48 hours and inspect the product inside Cairo before paying . Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.