| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7339 |
| Part Name | Lennox |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 37 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Gold |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | Three Hand |
| Weight | 100 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Lennox MK7339
3,895 EGP
Original Michael Kors Watch Lennox For Women MK7339 Full Gold dial Golden Metal Strap Color .
Japanese Machine With packaging MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and Can See the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






















Reviews
There are no reviews yet.