| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK2471 |
| Part Name | Jaryn |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | leather |
| Case Diameter | 41 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Genuine leather |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Pink |
| Dial Colour | Gold |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | —— |
| Weight | 44 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Hartman MK3489
Original price was: 4,000 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Jaryn MK2495
4,050 EGPMichael Kors Ladies Watch Jaryn MK2471
4,050 EGP
Original Michael Kors Watch Jaryn For Women MK2471 Gold dial Pink Leather Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.