| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | Mk7300 |
| Part Name | Emery |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 40 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | Three Hand |
| Weight | 100 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Lacoste Heritage Men's Watch 2011255
Original price was: 4,500 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Empire MK7285
Original price was: 5,200 EGP.4,950 EGPCurrent price is: 4,950 EGP.Michael Kors Ladies Watch Emery Mk7300
Original price was: 4,600 EGP.4,195 EGPCurrent price is: 4,195 EGP.
-9%Original Michael Kors Watch Emery For Women Mk7300 White dial Golden Metal Strap Color . Japanese Machine With packaging MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.