| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK3507 |
| Part Name | Darci |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 39 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Pink |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ———- |
| Weight | 90 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Darci MK3219
Original price was: 4,000 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Parker MK5353
3,795 EGPMichael Kors Ladies Watch Darci MK3507
Original price was: 4,000 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.
-8%Original Michael Kors Watch Darci For Women MK3507 Pink dial Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





























Reviews
There are no reviews yet.