| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK3191 |
| Part Name | Darci |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 39 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Gold |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ——- |
| Weight | 93 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Darci MK3191
3,695 EGP
Original Michael Kors Watch Darci For Women MK3191 Gold dial Golden Metal Strap Color .
Japanese Machine With packaging MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and Can See the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






























Reviews
There are no reviews yet.