| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7256 |
| Part Name | Camille |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 33 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | ——- |
| Weight | 84 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Camille MK7255
3,995 EGP
Michael Kors Ladies Watch Mini Pilot MK7367
3,995 EGPMichael Kors Ladies Watch Camille MK7256
3,995 EGP
Original Michael Kors Watch Camille For Women MK7256 White dial Rose Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packaging MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.