| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4801 |
| Part Name | Camille |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 33 mm |
| Band Width | 16 mm |
| Case Thickness | 9.5 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | —— |
| Weight | 100 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Jaycie MK2862
3,995 EGP
Michael Kors Ladies Watch Camille MK4804
4,200 EGPMichael Kors Ladies Watch Camille MK4801
4,200 EGP
Original Michael Kors Watch Camille For Women MK4801 White dial Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



















Reviews
There are no reviews yet.