| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6099 |
| Part Name | Bradshaw |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 43 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Blue |
| Case Colour | Silver |
| Special Features | Monthly Date + Stop watch |
| Weight | 130 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Blair MK5263
Original price was: 4,000 EGP.3,845 EGPCurrent price is: 3,845 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Lexington MK6206
Original price was: 4,100 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.Michael Kors Ladies Watch Bradshaw MK6099
Original price was: 4,200 EGP.4,045 EGPCurrent price is: 4,045 EGP.
-4%Original Michael Kors Watch Bradshaw For Women MK6099 Blue dial Silver Metal Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.