| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK5503 |
| Part Name | Bradshaw |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 43 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | Rose Gold |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 179 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Bradshaw MK6272
4,150 EGP
.Michael Kors Ladies Watch Bradshaw MK5535
4,045 EGPMichael Kors Ladies Watch Bradshaw MK5503
4,045 EGP
Original Michael Kors Watch Bradshaw For Women MK5503 Rose Gold dial Rose Gold Metal Strap Color . Japanese Machine With Original packing MK Box + Bag
Get it inside Cairo , Giza And Alexandria within 24 hours And All of Egypt .. inspect the product inside Cairo before paying . Shipping to all of Egypt and the world




























Reviews
There are no reviews yet.