| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK2946 |
| Part Name | Addyson |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | leather |
| Case Diameter | 40 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Genuine leather |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Beige |
| Dial Colour | Silver |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | ——– |
| Weight | 226 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Pyper MK2859
Original price was: 4,200 EGP.3,950 EGPCurrent price is: 3,950 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Jessa MK6946
Original price was: 4,100 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.Michael Kors Ladies Watch Addyson MK2946
3,995 EGP
Original Michael Kors Watch Addyson For Women MK2946 Silver dial Beige Leather Strap Color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world




















Reviews
There are no reviews yet.