| Brand Name | Maserati |
|---|---|
| Model number | R8873612006 |
| Part Number | Traguardo |
| Packing List | Maserati ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Chronograph |
| Strap Material | Metal |
| Case Diameter | 45 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 12.7 mm |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Band size | men Standard |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Grey |
| Dial Color | Black |
| Calendar | —— |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 191 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Maserati Men's Watch Traguardo R8871612033
Original price was: 5,100 EGP.4,799 EGPCurrent price is: 4,799 EGP.
Maserati Men's Watch Epoca R8853141003
4,895 EGPMaserati Men’s Watch Traguardo R8873612006
Original price was: 5,100 EGP.4,845 EGPCurrent price is: 4,845 EGP.
-5%Original Maserati Watch For men In Egypt Traguardo R8873612006 With Black dial Grey Metal Mesh Strap .
With packing Maserati Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


































Reviews
There are no reviews yet.