| Brand Name | Hugo Boss |
|---|---|
| Model number | 1502547 |
| Part Number | Praise |
| packaging List | Original Hugo Boss ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Case Diameter | 36 mm |
| Case Thickness | 6.7 mm |
| Band Width | 16 mm |
| Band size | women Standard |
| Movement | Battery |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Color | Gold |
| Calendar | ———- |
| Special Features | ———– |
| Weight | 52 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Hugo Boss Watch For Women 1502546
Original price was: 5,500 EGP.3,850 EGPCurrent price is: 3,850 EGP.
Tommy Hilfiger Watch For Men 1791932
Original price was: 3,600 EGP.3,095 EGPCurrent price is: 3,095 EGP.Hugo Boss Watch For Women 1502547
Original price was: 5,500 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
-29%Original Hugo Boss Watch For Ladies Praise For Men 1502547 Gold dial Golden Metal Mesh Strap .
With Original packaging Hugo Boss Box + Bag
the best Price hugo boss watches in Egypt From Catchy Watches
Get it inside Egypt within 24 hours, and Can See the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





















Reviews
There are no reviews yet.