| Brand Name | Hugo Boss |
|---|---|
| Model number | 1513976 |
| Part Number | Associate |
| Packing List | Hugo Boss ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round / Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Case Diameter | 42 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Band size | Men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Color | Silver & Gold |
| Dial Color | Blue |
| Calendar | Monthly Date |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 116 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess Ladies Watch Deco GW0472L2
Original price was: 4,200 EGP.3,895 EGPCurrent price is: 3,895 EGP.
Hugo Boss Men’s Watch Oxygen 1513597
3,695 EGPHugo Boss Men’s Watch Associate 1513976
3,695 EGP
Original Hugo Boss Watch For men In Egypt Associate 1513976 With Blue dial Gold & Silver Metal Strap . With packing Boss Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
























Reviews
There are no reviews yet.