| Brand Name | Hublot |
|---|---|
| Model number | Classic Fusion Magic |
| Gender | Men |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Chronograph |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 40 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Silicon |
| Case Colour | Black |
| Movement | Japanese Automatic |
| Strap Colour | Black |
| Dial Colour | Black Ceramic |
| Calendar | date |
| Special Features | ——- |
| Weight | —– grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | ________ |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01507717760 |
Hublot Classic Fusion Gold Magic Watch
7,350 EGP
Tissot PRX Swiss Automatic Men Watch Blue
Original price was: 4,500 EGP.4,195 EGPCurrent price is: 4,195 EGP.
Hublot Classic Fusion Full Black Magic Watch
7,250 EGP
Hublot Classic Fusion Magic Model in Egypt For Men with Black Ceramic dial And Black Rubber Color Strap Black Case
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world







Reviews
There are no reviews yet.