a
| Brand Name | Hublot |
|---|---|
| Model number | Big Bang King Power |
| Gender | Men |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Chronograph |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 48 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 16 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Case Colour | Rose Gold |
| Movement | Japanese Automatic |
| Strap Colour | Black |
| Dial Colour | Black skeleton |
| Calendar | ——— |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | 165 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | Hand Wash |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
















Reviews
There are no reviews yet.