| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0034L2 |
| Part Number | Cosmo |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| packing list | Guess ( Box + Bag ) |
| Case Diameter | 36 mm |
| Band Width | 17 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Type | Rubber |
| Strap Material | Silicone |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | White |
| Dial Colour | Silver |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | ——– |
| Weight | 53 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | Wash hands Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess Women Watch Mod Heavy Metal U1117L5
3,695 EGP
Maserati Men's Watch Traguardo R8871612008
4,800 EGPGuess Women’S Watch Cosmo GW0034L2
3,895 EGP
Original Guess Watch Cosmo for Women GW0034L2 With Silver dial Rubber Strap White color Belt Japanese Machine With packing Guess Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world



























Reviews
There are no reviews yet.