| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0387G1 |
| Part Number | phoenix |
| Item Shape | Square |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 41.5 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Band size | men Standard |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Colour | Black |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | Monthly & Weekly date |
| Weight | 222 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess phoenix Watch For Men GW0456G3
4,200 EGP
Guess phoenix Watch For Men GW0203G6
Original price was: 4,000 EGP.3,795 EGPCurrent price is: 3,795 EGP.Guess phoenix Watch For Men GW0387G1
4,200 EGP
Original Guess Watch phoenix for Men GW0387G1 Black dial Silver Metal Strap Belt . Japanese Machine . With packing Guess ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.