| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | W0377G4 |
| Part Number | Jolt |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| packing list | Guess ( Box + Bag ) |
| Case Diameter | 48 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Type | Metal |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Blue |
| Dial Colour | Blue |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | ———— |
| Weight | 100 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Guess Men’S Watch Jolt W0377G4
3,645 EGP
Original Guess Watch Jolt for men W0377G4 With Blue dial Metal Strap Blue color Belt Japanese Machine With packing Guess Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





















Reviews
There are no reviews yet.