| Brand Name | Guess |
|---|---|
| Model number | GW0433L1 |
| Part Number | Guess Eclipse |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| packing list | Guess ( Box + Bag ) |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Type | Metal |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold |
| Dial Colour | Multi & Gold |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ___ |
| Weight | 127 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Sale!
Guess Ladies Watch Eclipse GW0433L1
Original price was: 4,450 EGP.3,950 EGPCurrent price is: 3,950 EGP.
-11%Original Guess Watch Eclipse for Women GW0433L1 With Gold dial Metal Strap Gold color Belt Japanese Machine With packing Guess ( Box + Bag )
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world


























Reviews
There are no reviews yet.