| Brand Name | Emporio Armani |
|---|---|
| Model number | AR60049 |
| Part Number | Gianni T-Bar |
| Packing List | Emporio Armani Box + Bag |
| Display Type | Analog |
| Band size | Women’s Standard |
| Item Shape | Round |
| Case Diameter | 34 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Band Width | 14 mm |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Strap Color | Silver |
| Band Colour | Silver |
| Dial Colour | Gianni T-Bar |
| Calendar | ___ |
| Special Features | ___ |
| Weight | 73 grams |
| Movement | Automatic |
| Water Pressure Resistance | 50 metres |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
Original
Original Guess Women Watch Fame GW0508L2
3,995 EGP
Original Tommy Hilfiger men Watch Baker 1710452
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.Emporio Armani Women Watch Gianni T-Bar AR60049
4,995 EGP
Original Emporio Armani Watch Gianni T-Bar for Women AR60049 White dial . Metal belt Strap with Silver color . With Packing Armani Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






















Reviews
There are no reviews yet.