| Brand Name | Emporio Armani |
|---|---|
| Model number | AR11532 |
| Part Number | Crystals |
| Packing List | Emporio Armani Box + Bag |
| Display Type | Analog |
| Band size | Women’s Standard |
| Item Shape | Round |
| Case Diameter | 30 mm |
| Case Thickness | 7 mm |
| Band Width | 12 mm |
| Strap Material | Leather |
| Strap Kind | Genuine Leather |
| Strap Color | Red |
| Band Colour | Rose gold |
| Dial Colour | White |
| Calendar | ____ |
| Special Features | ____ |
| Weight | 67 grams |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Water Pressure Resistance | 30 metres |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
Original
Original Tommy Hilfiger Men's Watch Trent 1791809
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
Original Tommy Hilfiger Women Watch Haven 1782200
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.Emporio Armani Women Watch Crystals AR11532
3,799 EGP
Original Emporio Armani Watch Crystals for Women AR11532 White dial Strap Leather belt with Red color . With Packing Armani Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






















Reviews
There are no reviews yet.