| Brand Name | Emporio Armani |
|---|---|
| Model number | AR11324 |
| Part Number | Emporio Armani Luigi |
| Packing List | Emporio Armani Box + Bag |
| Display Type | Analog |
| Band size | Men’s Standard |
| Item Shape | Round |
| Case Diameter | 46 mm |
| Case Thickness | 12 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Strap Color | Silver |
| Band Colour | Black |
| Dial Colour | Green |
| Calendar | Monthly Date |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 156 grams |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Water Pressure Resistance | 50 metres |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
Original
Hugo Boss Men's Watch Grand master 1513881
3,699 EGP
Original Tommy Hilfiger Men's Watch Gavin 1791467
Original price was: 3,495 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.Emporio Armani Men Watch Luigi AR11324
3,950 EGP
Original Emporio Armani Watch Luigi for Men AR11324 Black dial Strap Metal belt with Silver color . With Packing Armani Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.