| Brand Name | Emporio Armani |
|---|---|
| Model number | AR11092 |
| Part Number | Gianni T-Bar |
| Packing List | Giorgio Armani Box + Bag |
| Display Type | Analog |
| Band size | Men’s Standard |
| Item Shape | Round |
| Case Diameter | 32 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Band Width | 14 mm |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless Steel |
| Strap Color | Silver & Rose gold |
| Band Colour | Silver |
| Dial Colour | Blue |
| Calendar | ——- |
| Special Features | ——- |
| Weight | 73 grams |
| Movement | Quartz |
| Water Pressure Resistance | 30 meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
Original
Emporio Armani Ladies Watch Gianni AR1925
Original price was: 3,895 EGP.3,475 EGPCurrent price is: 3,475 EGP.
Emporio Armani Ladies Watch Arianna AR11235
Original price was: 4,150 EGP.3,995 EGPCurrent price is: 3,995 EGP.Emporio Armani Ladies Watch Gianni AR11092
Original price was: 3,800 EGP.3,695 EGPCurrent price is: 3,695 EGP.
-3%Original Emporio Armani Watch Gianni T-Bar for Women AR11092 Blue dial Strap Metal belt with Silver Rose Gold color . With Packing Armani Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






















Reviews
There are no reviews yet.