| Brand Name | Emporio Armani |
|---|---|
| Model number | AR11062 |
| Part Number | Kappa |
| Packing List | Emporio Armani Box + Bag |
| Display Type | Analog |
| Band size | Women’s Standard |
| Item Shape | Round |
| Case Diameter | 32 mm |
| Case Thickness | 14 mm |
| Band Width | 6 mm |
| Strap Material | Metal |
| Strap Kind | Stainless steel |
| Strap Color | Rose Gold |
| Band Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | Rose Gold |
| Calendar | —— |
| Special Features | —— |
| Weight | 68 grams |
| Movement | (Battery) Quartz |
| Water Pressure Resistance | 30 meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
Original
Emporio Armani Kappa Watch For Women AR11252
4,045 EGP
Emporio Armani Arianna Watch For Women AR11197
3,795 EGPEmporio Armani Kappa Watch For Women AR11062
4,045 EGP
Original Emporio Armani Watch Kappa for Ladies AR11062 Rose Gold dial Strap Metal belt with Rose Gold color . With Packing Armani Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.