| Brand Name | Cartier |
|---|---|
| Model number | Santos 29 |
| Part Number | Tank Francaise |
| Packaging List | Gift ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Square |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 25 mm |
| Band Width | 21 mm |
| Case Thickness | 8.83 mm |
| Strap Material | Steel |
| Movement | Battery |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | White |
| Calendar | ____ |
| Special Features | ____ |
| Weight | 94 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | Hand Wash |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 015559455550 |
Cartier Ladies Watch Tank Francaise Silver
4,500 EGP
Cartier watch For Women In Egypt Tank Francaise White dial Silver Metal Strap . Battery Japanese machine . With Gift Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours,
and Can See the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

















Reviews
There are no reviews yet.