| Brand Name | Breitling |
|---|---|
| Model number | Navitimer Chronograph |
| Gender | Men |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Chronograph |
| Strap Type | Leather |
| Case Diameter | 41.8 mm |
| Band Width | 23 mm |
| Case Thickness | 16 mm |
| Strap Material | Leather |
| Case Colour | Silver |
| Movement | Japan (battery) |
| Strap Colour | Black |
| Dial Colour | Black |
| Calendar | Date |
| Special Features | Stop Watch |
| Weight | __ grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | ________ |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Breitling Endurance Pro Watch For Men Blue
4,350 EGP
Rolex Oyster Perpetual Daytona Men Watch
3,995 EGPBreitling Navitimer Chronograph Watch For Men
4,350 EGP
Breitling Navitimer Chronograph watches in Egypt For Men with Silver Dial and Black Color Leather Strap
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

















Reviews
There are no reviews yet.