| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4858 |
| Part Name | Empire |
| Item Shape | Rectangular |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 22 mm |
| Band Width | 22 mm |
| Case Thickness | 10 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold |
| Dial Colour | Rose Gold |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | Three Hand |
| Weight | 100 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Empire MK4841
Original price was: 4,900 EGP.4,400 EGPCurrent price is: 4,400 EGP.
Michael Kors Ladies Watch Bryn MK7317
Original price was: 4,200 EGP.3,745 EGPCurrent price is: 3,745 EGP.Michael Kors Ladies Watch Empire MK4858
Original price was: 4,700 EGP.4,400 EGPCurrent price is: 4,400 EGP.
-6%Original Michael Kors Watch Empire For Women MK4858 Rose Gold dial Rose Gold Metal Strap Color .
Japanese Machine With packaging MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and Can See the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world

























Reviews
There are no reviews yet.