| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK4515 |
| Part Name | Darci |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 26 mm |
| Band Width | 16 mm |
| Case Thickness | 6 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Rose Gold & Dark Brown |
| Dial Colour | Dark Brown |
| Case Colour | Rose Gold |
| Special Features | ——- |
| Weight | 76 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 2 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Lennox MK7502
5,750 EGP
Michael Kors Ladies Watch Camille MK7255
3,995 EGPMichael Kors Ladies Watch Darci MK4515
4,200 EGP
Original Michael Kors Watch Lennox For Women MK7501White dial Silver & Rose Gold Metal Strap Color
. Japanese Machine With packaging MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





























Reviews
There are no reviews yet.