| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1782586 |
| Part Number | Iris |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Metal |
| Case Diameter | 36 mm |
| Band Width | 14 mm |
| Case Thickness | 6.6 mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Silver |
| Dial Color | Silver |
| Calendar | ——– |
| Special Features | Stop watch |
| Weight | 50 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 30 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Men's Watch Denim 1791483
Original price was: 3,300 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
Tommy Hilfiger Women's Watch Lidia 1782541
Original price was: 3,250 EGP.3,050 EGPCurrent price is: 3,050 EGP.Tommy Hilfiger Women’s Watch Iris 1782586
Original price was: 3,400 EGP.2,950 EGPCurrent price is: 2,950 EGP.
-13%Original Tommy Hilfiger Watch For Women In Egypt Iris 1782586 Silver dial Silver Metal Mesh Strap . With packing Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world






















Reviews
There are no reviews yet.