| Brand Name | Tommy Hilfiger |
|---|---|
| Model number | 1791115 |
| Part Number | Windsurf |
| Packaging List | Tommy Hilfiger ( Box + Bag ) |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Case Material | Rubber |
| Case Diameter | 46 mm |
| Band Width | 25 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Movement | Quartz (Battery) |
| Strap Colour | Yellow |
| Dial Color | White |
| Calendar | Monthly & Weekly date |
| Special Features | Monthly & Weekly date |
| Weight | 105 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Tommy Hilfiger Men's Watch Shawn 1791614
Original price was: 3,200 EGP.2,895 EGPCurrent price is: 2,895 EGP.
Tommy Hilfiger Men's Watch Daniel 1710416
Original price was: 3,300 EGP.2,995 EGPCurrent price is: 2,995 EGP.
Tommy Hilfiger Men’s Watch Windsurf 1791115
2,950 EGP
Original Tommy Hilfiger Watch For men In Egypt Drew 1791115 White dial Yellow Rubber Strap . With packing Tommy Hilfiger Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world









Reviews
There are no reviews yet.