| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6454 |
| Part Name | Bradshaw |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Metal |
| Case Diameter | 36 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 13 mm |
| Strap Material | Stainless steel |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Silver Crystal |
| Dial Colour | Silver |
| Case Colour | Silver Crystal |
| Special Features | Monthly Date + Stop watch |
| Weight | 134 Grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Michael Kors Ladies Watch Whitney MK6729
4,050 EGP
Michael Kors Ladies Watch Whitney MK6730
4,100 EGPMichael Kors Ladies Watch Bradshaw MK6454
Original price was: 4,200 EGP.4,050 EGPCurrent price is: 4,050 EGP.
-4%Original Michael Kors Watch Bradshaw For Women MK6454 Silver dial Silver Metal Strap Color
Japanese Machine With Original packing MK Box + Bag
Get it inside Cairo Giza And Alexandria within 24 hours, And the Governorates of Egypt With In hours
and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world
































Reviews
There are no reviews yet.