| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK6670 |
| Part Number | Mercer |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 38 mm |
| Band Width | 18 mm |
| Case Thickness | 8 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Blue adds, Gold |
| Dial Colour | Blue |
| Case Colour | Gold |
| Special Features | ——- |
| Weight | 192 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Lacoste White Unisex Watch 2011039
3,795 EGP
Michael Kors Women’s Watch Slim Runway MK4734
4,250 EGPMichael Kors Women’s Watch Mercer MK6670
4,250 EGP
Original Michael Kors Watch For Women Mercer MK6670 Blue dial Gold Metal Belt Strap color . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world





























Reviews
There are no reviews yet.