| Brand Name | Lacoste |
|---|---|
| Model number | 2011039 |
| Part Number | Classic |
| Item Shape | Circle |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 42 mm |
| Band Width | 20 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Gender | Men |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | White |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | White |
| Special Features | ___ |
| Weight | 45.36 Gram |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 50 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Lacoste White Unisex Watch 2011069
3,895 EGP
Michael Kors Women’s Watch Mercer MK6670
4,250 EGPOriginal Lacoste White Unisex Watch 2011039
3,795 EGP
Original Lacoste Watch For Men 2011039 with White dial Color Rubber White Strap Belt . Japanese Machine With packing Lacoste Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.