| Brand Name | Michael Kors |
|---|---|
| Model number | MK7334 |
| Part Number | Lennox |
| Item Shape | Round |
| Display Type | Analog |
| Strap Type | Rubber |
| Case Diameter | 43 mm |
| Band Width | 24 mm |
| Case Thickness | 11 mm |
| Strap Material | Silicone |
| Gender | Women |
| Movement | Battery (Quartz) |
| Strap Colour | Gold & White |
| Dial Colour | White |
| Case Colour | Pink |
| Special Features | ——- |
| Weight | 192 grams |
| Shipping | All regions of Egypt |
| Water Pressure Resistance | 100 Meters |
| Warranty | 1 Year against industry defects |
| Phone number | 01555944450 |
Original
Original Fossil men Watch Townsman ME3155
5,245 EGP
Maserati Men Watch Successo R8871621014
5,200 EGPMichael Kors Women’s Watch Lennox MK7334
3,995 EGP
Original Michael Kors Watch For Women Lennox MK7334 White dial Pink Rubber Belt Strap . Japanese Machine With packing MK Box + Bag
Get it inside Egypt within 24 hours, and inspect the product inside Cairo before paying Shipping to all of Egypt and the world























Reviews
There are no reviews yet.